Dedykowana pomoc

Kryptos72


Automatyzacja stworzona zupełnie dla Ciebie. Sprawdź, w jaki sposób dedykowany asystent Kryptos72 może Ci pomóc. Masz obawy przed trudnością programu? Przeczytaj artykuł, poznaj jego “sekret” i zarejestruj TRIAL.

biznesmen

Zespół asystentów Kryptos72

Jak korzystać z pomocy konsultanta?

Od 2019 roku, dzięki współpracy z IBM, możemy zaoferować nową opcję. By zapewnić najwyższą jakość obsługi Klienta, w każdym pakiecie oferujemy dostęp do czatu z Konsultantem. Twój dedykowany Asystent Kryptos72, pomoże Ci, nie tylko w kwestiach technicznych, jak używać poszczególnych funkcji, ale możesz również liczyć na wsparcie merytoryczne, związane z RODO.
W prawym dolnym rogu dostępna jest etykieta Pomoc. Kliknij na nią, a natychmiast zostaniesz połączony z Asystentem. Gdyby zdarzyło się tak, że Asystent nie będzie potrafił Ci pomóc, rozmowa zostanie przekierowana do konkretnego merytorycznego Eksperta.

Dedykowana pomoc

Mamy nadzieję, że zaoferowanie odpowiedniego wsparcia, przełoży się na zwiększenie bezpieczeństwa informacji oraz świadomości ochrony danych osobowych.
Ciekawostka. Od drugiej połowy 2018 roku, pracujemy nad implementacją algorytmów, umożliwiających analizę stanu poszczególnych systemów bezpieczeństwa informacji, by aplikacja Kryptos72, mogła automatycznie prowadzić analizę ryzyka, ocenę skutków przetwarzania oraz prowadzić ciągły monitoring jakości realizacji procesów, związanych z ochroną danych osobowych.

Nowość

Jeśli udzielisz nam informacji, w jakiej branży działasz i z jakimi problemami się zmagasz, możesz otrzymać pakiet pomocy dedykowanego eksperta z Twojej branży.

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

Dodaj komentarz

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Formularz Zapisu

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl