Baza ekspertów merytorycznych – ochrona danych osobowych

Coraz częściej dostaje zapytania związane z danymi osobowymi. Ciesze się bardzo z coraz większego zainteresowania Administratorami Bezpieczeństwa Informacji, Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, zmianami prawnymi, Inspektorem Ochrony Danych, czy zadaniami i obowiązkami wynikającymi z przepisów prawa. Nie mniej jednak często jednostki gospodarcze nie przywiązują zbyt dużej wagi do ochrony danych. Czuje się zobowiązany, aby zwiększyć wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych na terytorium oferowanej usługi. Pragnę dodać, iż program do ochrony danych działa na terytorium całej Polski.

Szukasz specjalisty ds. ochrony danych osobowych?

Zarząd ma kontakt z najnowszymi statystykami odnośnie danych osobowych. Czyhających niebezpieczeństw, dodatkowych rozwiązań IT, wycieków danych, nowo powstałych aktów prawnych (automatycznie wysyłanych do bazy oprogramowani dla ABI) itp., dzięki czemu posiadam nieoceniony, aktualny stan wiedzy z zakresu ochrony danych. Pragnąc dotrzeć do każdej osoby, która potrzebuje pomocy „rozsiałem” naszych ekspertów po całej Polsce. W razie jakichkolwiek problemów, bądź incydentów automatycznie główny zarząd – Kryptos24 otrzymuje wiadomość o zaistniałej sytuacji. Jestem zobligowani, aby „ustrzec” innych przed niebezpiecznymi możliwościami.

Główne miejsca objęte szczególną ofertą Kryptos24

Mając do czynienia z nieprzyjemną sytuacją, w której nie wiesz, co zrobić, a dotyczy ona ochrony danych osobowych – gwarantuje Ci błyskawiczną pomoc. Dotychczas dostałem wiele zapytań, które zaczynały się od następujących słów: „Co zrobić…” – nikt nie został bez pomocy. Mogę pochwalić się aktualnym statusem rozwiązanych spraw – każda nieprzyjemna sytuacja została pozytywnie rozwiązania. Pragnąc nie martwić się o przysłowiowe „Co będzie, gdy…” wystarczy powierzyć swoją opiekę nad firmą – specjalistą z Nowego Sącza. Zobowiązuje wyróżnić miejsca, w których poświęcam szczególną uwagę: (Województwo/Miasto).

Województwo Małopolskie:
-Nowy Sącz – moja siedziba,
-Kraków,
-Tarnów,
-Zakopane.
Województwo Podkarpackie:
-Krosno,
-Rzeszów,
-Przemyśl,
-Stalowa Wola.
Województwo Lubelskie:
-Zamość,
-Lublin
-Biała Podlaska,
-Puławy.
Województwo Świętokrzyskie:
-Kielce,
-Ostrowiec Świętokrzyski.
Województwo Śląskie:
-Częstochowa,
-Tychy,
-Cieszyn,
-Rybnik.
Województwo Opolskie:
-Opole,
-Kędzierzyn-Koźle.
Województwo Dolnośląskie:
-Jelenia Góra,
-Głogów,
-Jelenia Góra.
Województwo Wielkopolskie:
-Kalisz,
-Poznań,
-Gniezno,
-Piła.
Województwo Lubuskie:
-Zielona Góra,
-Żary,
-Gorzów Wielkopolski,
Województwo Kujawsko-Pomorskie:
-Toruń,
-Bydgoszcz,
-Grudziądz.
Województwo Pomorskie:
-Gdańsk,
-Słupsk,
-Stalingrad Gdański.
Województwo Zachodnio-Pomorskie:
-Szczecin,
-Koszalin
-Świnoujście.
Województwo Warmińsko-Mazurskie:
-Ostróda,
-Elbląg,
-Olsztyn.
Podlaskie:
-Białystok,
-Suwałki.
Województwo Mazowieckie:
-Warszawa,
-Płock,
-Sochaczew,
-Siedlce,
-Pruszków,
-Radom.
Województwo Łódzkie:
-Łódź,
-Bełchatów.