Poniżej zostaną przytoczone treści, które znalazłem poszukując informacji o mnie!

 • „Moim zdaniem tylko jedno rozwiązanie gwarantuje „spokojny sen” komornikom. Mam tu na myśli aplikację Kryptos24. Program posiada wielomodułową strukturę, prosty i przejrzysty interfejs oraz wszystkie potrzebne funkcje służące wykonywaniu obowiązków z zakresu ochrony danych osobowych. Oprócz podstawowych funkcji aplikacja posiada rozbudowane dodatkowe funkcje znacznie ułatwiające zarówno pracę ABI jak i pracowników.”

Treść pochodzi z: abi-24.com.pl

 • „Warto zainteresować się owym tematem, jeżeli mielibyśmy sięgać po drogich, bardzo często nierzetelnych ekspertów ds. ochrony danych osobowych. Może lepiej nauczyć się wszystkiego samodzielnie? Wybór należy do Ciebie! Wszystko zapewni Ci to producent oprogramowania stworzonego w głównej mierze dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Program dla ABI – Kryptos24.”

Treść pochodzi z: abiszkolenie.pl

 • „Oprogramowanie ABI tworzy system genialny, który pozwala w łatwy i bardzo szybki sposób stworzyć dokumentację dla GIODO z zakresu Ochrony danych Osobowych. Kryptos24, oferujący Program dla ABI może pochwalić się, iż oprogramowanie dla ABI można prowadzić w formie elektronicznej.”

Treść pochodzi z: kontrola-zarzadcza.edu.pl

 • „Oprogramowanie dla ABI zwiększa bezpieczeństwo firmy o nawet 60%. Dane osobowe, które są przetwarzane musimy zgłosić do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Okazuje się, iż kary od GIODO są bardzo surowe za nie przestrzeganie owych zasad. Warto więc zainteresować się aplikacją dla ABI.”

Treść pochodzi z: kontrolazarządcza.pl

 • „Odwieczny problem, w końcu rozwiązany. Utworzono innowacyjne oprogramowanie dla ABI, która zrewolucjonizuje świat współczesny w zakresie ochrony danych osobowych. Do chwili obecnej, aby w pełni zabezpieczyć swoje dane musiało się korzystać z wielu firm outsourcingowych. Dosyć tego! Agencja Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. o.o. opracowała Program dla ABI, którego celem jest tworzenie, zarządzanie i prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej.”

Treść pochodzi z: ograniczryzyko.pl

 • „Co zrobilibyśmy bez Internetu – te słowa nabierają sensu. Tak! Nie patrząc na naszą okolice postanowiliśmy znaleźć najlepszego eksperta ds. ochrony danych osobowych. Naszym zdaniem znaleźliśmy! Jest nim Kryptos24, który oferuje Aplikację dla ABI. Dzięki oficjalnej stronie Agencji Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o.o. dowiadujemy się, iż początkowo System dla ABI stworzony był głównie dla poszczególnych jednostek. A dzisiaj? Dzisiaj jest stworzony dla Wszystkich! Motto „Spokojny sen z Kryptos” sugeruje nieocenioną pomoc dla Administratorów Danych Osobowych (ADO).”

Treść pochodzi z: powierzenie.pl

 • „Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji informują, iż Program dla ABI jest nieocenioną pomocą w stworzeniu oraz zarządzaniu dokumentacją w zakresie ochrony danych osobowych. Motto Agencji Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o. brzmi „Spokojny sen z Kryptos”. Krótko mówiąc, zapewnia, że kontrole GIODO nie sprawią żadnych problemów.”

Treść pochodzi z: recencjeprogramow.pl

 • „Program dla ABI – Kryptos24 opracował software wspierający Administratorów Bezpieczeństwa Informacji (ABI). Oprogramowanie pozwala na zarządzanie każdą z możliwych wprowadzonych Polityki Bezpieczeństwa Informacji, a także dokumentacji wprowadzonej do Kryptos Software. Program dla ABI współpracuje z ekspertami ds. ochrony danych osobowych. Specjaliści, którzy żyją w tematyce ochrony danych osobowych dzielą się swoją bezcenną wiedzą i wspierają dział merytoryczny oprogramowania dla ABI – Kryptos24.”

Treść pochodzi z: sprawnyurząd.pl

 • „Aplikacja stworzona dla wszystkich. Poszukując oprogramowania, które zabezpieczy Twoje dane osobowe jesteś w idealnym miejscu. Poniższy film przedstawia Program dla ABI – Kryptos24, który niesie nieocenioną pomoc w zakresie ochrony danych osobowych. Sprawdź co Ciebie czeka wraz z skorzystaniem z owego oprogramowania!”

Treść pochodzi z: zarządzanieryzykiem.pl

 • „Bardzo ważnym elementem jest bezpieczeństwo swoich, jak i pracowników danych osobowych. Wydaje się, że jest to mniej potrzebne. Wcale nie! Wraz z wycieknięciem danych osobowych grożą Ci poważne konsekwencje. Mało tego niedbanie o bezpieczeństwo danych osobowych jest niezgodne z prawem! Prócz odpowiedzialności karnej, grozi Ci także odpowiedzialność w postaci srogiej grzywny…Okazuje się, że bezkonkurencyjną aplikacją dla ABI jest system, który został opracowany przez Agencję Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Nowym Sączu przy ul. Rynek 13. Dowiedzieliśmy się poprzez organizowane codziennie, DARMOWE prezentacje programu. Wystarczy wysłać e-mail, bądź skontaktować się telefonicznie, aby otrzymać pomoc, bądź pomoc informacyjną dotyczącą danych osobowych.”

Treść pochodzi z: estarostwo.pl

 • „Okazuje się, że istnieje tylko jeden taki program, który dostarcza masę przydanych możliwości, funkcji – nie w Polsce, lecz na świecie! Powinniśmy być dumni z tego, że oprogramowanie stworzyli specjaliści z terytorium Polski. Na końcu znajdować się będzie link do oficjalniej strony Programu dla ABI. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu – Rynek 13. Oferta nie jest skierowana dla danej jednostki terytorialnej – działa w całej Polsce!”

Treść pochodzi z: elektronicznyurząd.pl