Jak kupić mój Program dla ABI?

Zdecydowałeś się na zakup Oprogramowania dla ABI? Nie wiesz jak postępować? Przeczytaj poniższy artykuł. Agencja Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o.o., ulokowana w Nowym Sącz, przy ul. Rynek 13. Działam na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej. Nie przeszkadza to zupełnie w niczym, jeśli jesteś z drugiej części Polski, niż budynek firmowy. Istnieje wiele rozwiązań, w których stawiam na pierwszym miejscu klienta, a także dążę do wygody i szybkości realizowania zadań. Przedstawiam dwa możliwości kupna usługi Kryptos24. Bezpośredni oraz pośredni. Zapraszam!

Zakup Kryptos24 – Oprogramowanie dla ABI za pomocą centrali

Wybrałeś, że Twoim programem do ochrony danych osobowych będę ja, więc postanawiasz wykonać niezbędne czynności, aby sfinalizować zakup. Co robisz? Na początku powinieneś zadzwonić do centrali obsługi klienta – Kryptos, który wybierze dla Ciebie najlepsze i najprostsze rozwiązanie. Jeżeli jesteś z okolic małopolski: Nowego Sącza, Rzeszowa, Zakopanego, Tarnowa, Krynicy-Zdroju nie ma problemu, aby osoba decyzyjna spotkała się bezpośrednio z Tobą, dzięki czemu można to zakończyć podpisaniem umowy oraz wdrożeniem mojej aplikacji dla ABI. Prosta, przyjemna sytuacja, w której dwie strony są zadowolone.

Kupno Aplikacji dla ABI za pomocą dystrybutora

Czy jest możliwy inny sposób, niż bezpośredni kontakt z osobami z Nowego Sącza? Okazuje się, że tak! Dzięki dystrybutorom w całej Polsce możesz bez żadnych obaw podpisać umowę kupna Programu dla ABI, który oferuje. Sytuacja wygląda identycznie jak w przypadku bezpośredniego kontaktu z ekspertami ds. ochrony danych osobowych. Staram się, aby w każdy możliwy sposób pomóc klientom w różnych sytuacjach. Nie wyobrażam sobie, aby klient, który był zainteresowany Oprogramowaniem dla ABI, musiał długo oczekiwać na wdrożenie Systemu dla ABI. Jest to sprzeczne z moim regulaminem zarządzania klientami. Zakup za pomocą dystrybutora Kryptos24 ma takie same wiążące Nas zadania, jak kupno bezpośrednie z Naszą osobą.

Program dla ABI – zakup, a wdrożenie

Po wstępnych rozmowach, przeczytaniu oferty z możliwościami, spotkaniu się z przedstawicielem firmy, obejrzeniu prezentacji (Webinar Kryptos) przyszedł czas na zakup i wdrożenie. Jak odbywa się to w Agencji Bezpieczeństwa Danych Osobowych sp. z o.o.? Po podpisaniu umowy natychmiastowo zostaje wdrożony w całej firmie. Rozbudowane firmy (korporacje), które mają kolejne jednostki pod sobą, mogą zostać objęte naszą usługą. Nie posiadam limitu użytkowników w mojej Aplikacji dla ABI. Jedynie, czego wymagam to profesjonalne podejście do sytuacji. Wdrożenie mojego systemu jest bajecznie proste. Poprzez wieloletnie doświadczenie potrafimy błyskawicznie „wmontować” moje oprogramowanie, abyś mógł korzystać z moich funkcjonalności. Czegoś nie zrozumiałeś? Zadzwoń!