Moduł przeglądów

Tworzenie sprawozdań rocznych do GIODO, tworzenie sprawdzeń planowych? To wszystko dzięki funkcji: „Przeglądy”. Istnieje możliwość wykonania dowolnego przeglądu np.: oględzin pomieszczeń. Oferuje użytkownikowi gotowe wzory dokumentów, używanych podczas tworzenia dokumentów.

Tworzenie sprawdzeń

W jednostce panuje ład i porządek, a co, gdybyś mógł wszystko kontrolować z jednego miejsca? Sporządzaj sprawdzenia planowe. Stawiaj na użyteczność!

Tworzenie sprawdzeń

W jednostce panuje ład i porządek, a co, gdybyś mógł wszystko kontrolować z jednego miejsca? Sporządzaj sprawdzenia planowe. Stawiaj na użyteczność!

Wykonywanie raportów

Sporządź raport z dowolnego przeglądu np.: oględzin pomieszczeń w jednostce. Pomogą Ci w tym wszystkim gotowe wzory dokumentów w bazie Kryptos!

Wypróbuj i odbierz 100zł!

WYBIERAJĄC KRYPTOS24
ŚPISZ
SPOKOJNIEJ

WYPRÓBUJ ZA DARMO
WWW.KRYPTOS24.pl

RABAT
10%

Zapisz się na Newsletter!
Otrzymasz dostęp do aktualności z ochrony danych oraz kupon zniżkowy.

GOTOWE
WZORY!

Gotowe wzory dokumentów tworzą nieocenioną pomoc ABIm, w życiu codziennym.

GENEROWANIE
SPRAWDZEŃ!

Zarządzaj sprawdzeniami z dowolnych czynności. Kryptos24 stawia na wygodę!

SPRAWDZENIE
ZABEZPIECZEŃ!

Wygeneruj spis wszystkich zabezpieczeń, panujących w jednostce.

DODAWANIE
INCYDENTÓW!

Masz możliwość dodać incydenty, jakie wystąpiły podczas sprawdzeń.

DOWOLNY
PRZEGLĄD!

Sporządź dowolny przegląd, jaki Cię interesuje, np.: z oględzin pomieszczeń.

EDYCJA
WZORU

W każdej chwili masz prawo zarządzać stworzonym przeglądem.

DRUKOWANIE
SPRAWDZEŃ!

Po wygenerowaniu przeglądu wydrukuj określone sprawozdanie.

OSOBY
UPOWAŻNIONE!

Przydziel dowolnego użytkownika, który sporządza dany przegląd.

OKREŚLENIE
ZBIORU!

Określ zbiór, jaki jest przeglądany. Każda czynność jest z myślą o Kliencie.

Jawny rejestr zbiorów danych

Jak to było z jawnym rejestrem…

Zainteresowała mnie powyższa sytuacja, a więc postanowiłem Ci pomóc. Umożliwiam bieżące prowadzenie każdego zbioru. Podczas edycji zbioru mój system sam przyporządkuje dany zbiór, który podlega rejestracji, bądź istnieje sytuacja samodzielnego wyboru, która znajduje się w zakładce Zbiory->Rejestr zbiorów GIODO. Przygotowuję gotowy, wyeksportowany szablon wniosku gotowy do rejestracji eGIODO.

Zobacz, na co mnie stać!

Udostępnienie jawnego rejestru zbiorów danych przez Internet to spory atut, nie sądzisz? Wszelka aktualizacja, bądź zmiana w moim programie, spowoduje aktualizację jawnego rejestru. Podczas zapisywania autorskie oprogramowanie zapyta o to, z jaką godziną zaktualizować wprowadzoną w rejestrze zmianę. Zostań ze mną jeszcze chwilę, a przekonasz się o prostocie modułu.

Jak używać modułu rejestru zbiorów danych osobowych?

To już kolejna z moich funkcji. Bardzo prosta, a zarazem niezwykle przydatna. Jak wygenerować optymalny wniosek do rejestracji GIODO? Wystarczy wykonać kilka operacji. Zaczynamy od przejścia do zakładki „Zbiory”, następnie klikamy w ikonkę „Rejestr zbiorów GIODO”. Główną czynnością staje się wyeksportowanie wniosku do GIODO. Kolejno przechodzimy na państwową stronę: egiodo.giodo.gov.pl. Dalej klikamy na „rejestr zbiorów danych osobowych”, „Wspomaganie wypełniania wniosku”, następnie przechodzimy w „wczytaj wniosek” wyszukujmy plik, w której zapisaliśmy wniosek pobrany z mojego oprogramowania. Klikamy otwórz, a następnie Wczytaj. To już koniec! Wystarczy zweryfikować wniosek. Już niedługo kolejny opis modułu…