Moduły | raporty

Raporty

Raporty

Powoli zbliżamy się do końca opisów większości modułów. Moduł umożliwia jak najszybszy dostęp do wybranych raportów dostępnych w systemie. Aby skorzystać z możliwości tworzenia raportów, wchodzimy w zakładkę „Raporty”. – część dalsza nastąpi w drugim wierszu. Pamiętaj…miej dostęp do informacji, które przepływają w Twojej jednostce. Dzięki funkcji raportów zapewnisz sobie sporą wygodę. Co możesz osiągnąć za pomocą owego modułu? Przekonasz się w dalszej części. Zostań ze mną, aby szerzyć świadomość ochrony danych osobowych w Polsce i nie tylko…

Raporty

Zarządzaj swoją jednostką

Posiadamy wgląd do: „Opis struktury” „Zmiana haseł” „Wykaz budynków i pomieszczeń” „Wykaz kluczy” „Wykaz osób zapoznanych z polityką bezpieczeństwa” „Rejestr udostępnień/powierzeń danych osobowych” „Ewidencja nośników służących przetwarzaniu danych osobowych” „Stosowanie zabezpieczenia” „Ilość wysłanych wiadomości” „Użytkownicy, którzy nie logowali się w ogóle lub ponad 30 dni” „Incydenty” „Zadania z kalendarza” „Osoby, które nie zrealizowały testów” „Zbiory” Szukasz bezpiecznego oprogramowania do zabezpieczenia danych osobowych?

Raporty

Jeden moduł, a tyle oferuje…

Zbiory wraz z podstawami prawnymi, Zbiory wraz z pomieszczeniami, Zbiory niemodyfikowane przez ostatnie 30 dni, Rejestr osób upoważnionych do przetwarzania danych. System tworzony został z myślą o wygodzie, a zarazem bezpieczeństwie. Staram się, aby każdy z moich użytkowników był zadowolony z funkcjonalności programu. Jestem gotowy na wszelkie propozycje zmiany, modyfikacji, czy także wdrożenia nowych modułów. Za pomocą kontaktu bezpośredniego, bądź pośredniego zostaniesz obsłużony przez odpowiedni dział.

Pozostałe możliwości raportów:

Szybki dostęp do raportów

Wykaz budynków

Raport o zbiorach z podstawami prawnymi

Niemodyfikowane zbiory przez 30 dni

Stosowane zabezpieczenia