Ze mną możesz czuć się bezpieczny!

To nie jest przypadek, że trafiłeś na moją stronę. Tworzę program, który zwiększa bezpieczeństwo w jednostce, a także zabezpiecza wszystkie przetwarzane dane. Staram się, aby każdy z moich użytkowników dostawał to, czego zapragnie. Jako program do ochrony danych osobowych stawiam sobie określone cele oraz dążę do ich spełnienia. Zapewne jesteś Administratorem Danych Osobowych (ADO), Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (ABI), bądź osobą, która poszukuje pomocy wraz z wymogami płynącymi z przepisów prawnych dotyczących ochrony danych. Trafiłeś idealnie! Razem zadbamy, aby wszystkie operacje, które wykonujesz spełniały każde normy. Zrobimy wszystko, aby móc się dalej posługiwać mottem „Spokojny sen Kryptos”.

Stawiam na wygodę oraz profesjonalizm

Nie będę opowiadać o moich możliwościach. Wszystkie operacje, do których jestem stworzony, a także, które mogę za Ciebie wykonać znajdują się w zakładce „Moduły”. Serdecznie zapraszam do przeczytania. Jestem oprogramowaniem, który z dania na dzień się rozwija. W błyskawicznym tempie z prostej aplikacji, przeobraziłem się w wiodący program do zarządzania jednostkami pod kątem ochrony danych osobowych i nie tylko. Jestem realnym ograniczeniem odpowiedzialności kierownictwa, związanych z przetwarzaniem informacji oraz dzięki autorskim podpisom elektronicznym ograniczam poświęcana czas na użytkownika do minimum. Większość użytkowników określa mnie, jako „narzędzie administratorów danych do zarządzania systemem ochrony danych”.

Moduły, przemawiające za bezpieczeństwem jednostki

Niektóre z moich modułów, prócz wypełniania zadań oraz obowiązków tworzą idealnie rozwiązanie, aby zabezpieczyć swój tyłek. Przykładowo („na chłopski rozum”). Znaleźliśmy ważną dokumentację obok kosza na śmieci, dzięki modułowi „Incydenty” możesz zgłosić całą sytuację, aby nie mieć żadnych nieprzyjemnych komplikacji. Poprzez wykonywanie „Szkoleń”, zwiększasz swoją wiedzę z różnych tematów. Za pomocą „Zadań” kierownictwo ma szybszą możliwość wyznaczenia czynności do zrealizowania, wraz z możliwością poinformowania użytkownika e-mailowo, czy też sms’owo. Mogę zostać Twoim sprzymierzeńcem. Sprawdź, w jakich sytuacjach zapewnię optymalny poziom bezpieczeństwa.