Zostałem opracowany, aby ograniczyć odpowiedzialność

Doskonale zdaje sobie sprawę o powadze sytuacji, w której znajduje się Administrator Danych Osobowych (ADO). Dbanie o bezpieczeństwo danych staje się kluczowym elementem. Sprawdź jak mogę Ci pomóc! Nie da się ukryć, iż chciałbyś znaleźć/mieć „sejf”, w którym wszystkie przetwarzane dane będą bezpieczne. Nasuwa Ci się odpowiedź „jest to niemożliwe?”, a więc jesteś w błędzie. Ja, jako profesjonalne oprogramowanie do ochrony danych osobowych rzetelnie, a także odpowiedzialnie chronię wszystkie Twoje informacje. Pomyśl tylko…wszelkie kary, zagrożenia, nieprawidłowości znikną w jeden mig.

Po co Administratorowi Danych Osobowych (ADO) Kryptos?

Wiele razy słyszałem owe pytanie. Istnieje masa odpowiedzi. Jednym z ważnych elementów, to ograniczenie odpowiedzialności cywilno-prawnej. Powyższą kwestię docenia każdy z moich klientów. Wraz z wdrożeniem funkcjonalności zobowiązuje się do „odpędzenia” wszystkich możliwo-występujących kar, bądź grzywien od Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Kluczowym argumentem przemawiającym za posiadaniem programu, jest fakt, iż daje nieocenioną pomoc kierownictwu. Dlaczego? Poprzez wszystkie posiadane moduły, a także funkcje istnieje możliwość sprawnego zarządzania jednostką. Dzięki podpisom elektronicznym zobaczysz, kto zapoznał się z zadaniem, szkoleniem, dokumentem, bądź informacją wewnątrz organizacyjną.

Mój prosty przelicznik. Zapoznaj się z nim i Ty!

Wiem, odpowiadasz za ochronę jednostki. Starasz się zadbać o każdy detal, ale ogranicza Cię budżet? Dzięki mnie nie dość, że należycie wypełnisz wszystkie należyte obowiązki i zadania, które czyhają na ADO, ale także zarobisz. Jak to? Niezależnie od jednostki, organizacji w całej Polsce moja cena panuje tylko jedna. Oferuje dostęp do oprogramowania, który wynosi jedynie 12,50 zł PLN miesięcznie, w przeliczeniu na jednego użytkownika. Wszystko w porządku, ale była mowa o zarobku…Jasne nic się nie pomyliło. Wraz z wdrożeniem moich funkcjonalności w jednostce oferuje dostęp do ponad 100 szkoleń tematycznych wraz z materiałami, kończącymi egzaminami, a także otrzymaniem certyfikatu. WAŻNE: Za jedno szkolenie indywidualne daje cenę zwrotną w wysokości 1,50 PLN!

„To nieprawdopodobne, dzięki oprogramowaniu zaoszczędziłem masę pieniędzy”

Tak brzmiała jedna z wypowiedzi mojego klienta. Przybliżając szybko jeden aspekt cenowy, wszystko Ci się rozjaśni. Zapewne zdajesz sobie sprawę o obowiązku optymalnego przeszkolenia pracowników. Cała sytuacja wiąże się ze sporymi kosztami? Nie ze mną. 2500 PLN jednorazowo, tyle kosztuje wdrożenie, zaimportowanie oraz dopilnowanie i zrealizowanie dokumentacji dla urzędu gminy, który liczy około 30 pracowników. Natomiast godzina szkolenia eksperckiego z wdrożenia stanowi przedział od 100-150 PLN za godzinę. Dowiedz się więcej o mnie, a poznasz sekret dostępu do bezpłatnego szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.