Nie tylko ABI, ASI, ADO ma dostęp do funkcjonalności mojego programu

Wiele osób w zły sposób interpretuje funkcjonalność oferowanego oprogramowania. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych odpowiedzialność nie dotyczy tylko i wyłącznie szefostwa, czy zarządu. Jesteś pracownikiem? Nie ważne, z jakim stanowiskiem w jednostce? Zadbaj o własne dane osobowe! Poprzez rejestr czynności, które wystąpiły na danym stanowisku pracownik posiada „podkładkę”, iż wszystkie zadania zgodnie z prawem.

Co zyskujesz dzięki mnie?

Zgłaszanie incydentów bezpieczeństwa, poinformowanie, że nie wystąpiły żadne niepożądane czynności na danym stanowisku należą do Twoich obowiązków. Ja, jako program do zarządzania danymi osobowymi wykonuje wszystko zgodnie z prawem. Zaś na Administratorze Danych leżą 3 typy zadań, do których jest zobligowany. Pierwsze fizyczne (alarmy, kraty, drzwi antywłamaniowe itp.), drugie informatyczne (hasła, aplikacje itp.) oraz trzecie – organizacyjne. Tutaj chwilkę pozostaniemy. Do obowiązków organizacyjnym z pełną świadomością należą wszelakie metody przeszkolenia pracowników. Za pomocą modułu „Zadania”, „Szkolenia” owa czynność zostanie wykonana w należyty sposób. Dzięki czemu, również Ty jako pracodawca jesteś uchroniony przed licznymi karami od Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Mój program jest stworzony dosłownie dla każdego!

Wielkimi krokami nadchodzi rok 2018!

Zapewne wiesz, co zmienia się wraz z przyszłością. W tym momencie chciałbym zaznaczyć, iż każdy element, który będzie trzeba wykonywać – już potrafię. To nie jest żart! Staram się być zawsze o krok do przodu odnośnie ochrony danych osobowych. Postanowiłem tak zoptymalizować moją funkcjonalność, aby każda niezbędna czynność była możliwa do zrealizowania. Oczywiście to nie wszystko. Pragnę, aby w razie możliwości wszystko działo się automatycznie. Szanuję każdego klienta, a więc pragnę ograniczyć jego cenny czas oraz doprowadzić do stanu, aby mógł na mnie zarabiać. Stałem się inwestycją, która się opłaca. Zostań ze mną, by sprawnie zarządzać jednostką.