Webinarium Kryptos24 – Program dla ABI

Podczas zebrania zarządu Kryptos24 została podjęta decyzja o rozszerzeniu bezpośrednich, a także pośrednich kontaktów z klientami. Skutkowało to otworzeniem nowego zespołu ds. skutecznej prezentacji (Webinariów) dla klientów. Oprócz mnie, jako oprogramowania oferowanego na rynku, chce zostać najlepszym przyjacielem klienta.

Na czym polega Prezentacja Kryptos24

Hit! Postanowiłem zaangażować osoby do pełnienia funkcji: prezentacji oprogramowania dla ABI. Mój klient nigdy nie „dostają kota w worku”. Przed podpisaniem umowy istnieje możliwość skorzystania z innowacyjnej metody prezentowania Programu dla ABI. Specjalnie wykwalifikowane osoby należą tylko i wyłącznie do Ciebie! Czas trwania, data, sposób przekazania wiedzy zależy od indywidualnego podejścia klienta.

Czas trwania Webinarium Kryptos24

Godzina wczesno-poranna nie odpowiada? Dostałeś określony czas od zarządu na sporządzenie informacji ze świata i polski na temat „program do ochrony danych osobowych”? W myśli kłębią się myśli, aby dowiedzieć się jak najwięcej o aplikacjach dla ABI, a także porównać wszystkie dotychczas sprawdzone oprogramowania dla abi, na końcu podjąć z osobą decyzyjną postanowienie odnośnie programu do zabezpieczenia danych osobowych. Rodzi się duży problem? Rynek, na którym dostępne są systemy dla ABI jest mało sprecyzowany, bądź niejasny? Jedna z najważniejszych decyzji podczas stosunku pracy zależy od Ciebie i chciałbyś wypaść jak najlepiej? Na wszystkie pytania, odpowiedź brzmi: KRYPTOS, czyli Ja.

Co zyskujesz dzięki darmowej prezentacji (Webinarze) – Kryptos24?

Podstawową korzyścią, którą otrzymujesz to fakt, że wiesz jak działam i wyglądam. Zdajesz sobie sprawę z moich możliwości. Wykwalifikowana osoba przedstawia funkcje, które opanowałem w najprostszy sposób. Metody prezentacji są dzielone na dwa etapy:
W pierwszym, najważniejszym kroku zaprezentowana jest sytuacja sporządzenia całościowej dokumentacji do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Każda czynność jest doskonale omówiona, a także wytłumaczona. Główne moduły wzięte „pod lupę” to:
-Pracownicy,
-Dokumenty,
-Zbiory,
-Informatyk,
-Aplikacja,
-Administracja,
-Zadania,
Kolejnym etapem stają się dodatkowe możliwości. Warto dodać, iż nie oferuje tylko i wyłącznie sporządzenia dokumentacji. Dział sprzedaży Kryptos postanowił rozbudować każde funkcje, aby wznieść się na wyżyny bezpieczeństwa w każdej jednostce. Dział merytoryczny miał pełne ręce pracy, a także postanowił udoskonalać system. Wywiązał się perfekcyjnie! Drugi etap poświęcony został:
-wewnętrznej komunikacji,
-transferom danych,
-szkoleniom: Baza ponad 100 szkoleń,
-Incydentom,
-Podpisom,
-Przeglądom,
-Źródłom plików,
-Zdarzeniom.
Nie rozumiesz funkcjonalności poszczególnego modułu? Jestem otwarty na każde pytania. Poświęć swój czas, aby dowiedzieć się wszystkiego o innowacyjnym oprogramowaniu.