„Jestem zgodny z prawem. Sprawdź jak możesz się czuć bezpieczny ze mną!

Wiele osób nie ufało mi od pierwszego kontaktu, postanowiłem, więc osiągnąć dodatkowe uprawnienia. Przekonuje mnie fakt, iż czuje się teraz programem, który spełnia wymagania moich klientów. Od zawsze dążę do doskonałości. Sukces! Otrzymałem informacje prawną odnośnie stosowania podpisu elektronicznego. Poniżej przekażę Wam tę niesamowitą wiadomość! Poddano mnie bardzo wnikliwej analizy, aby sprawdzić zastosowanie mojej funkcjonalności do tzw. celów wewnętrznych. Cała analiza została przeprowadzona tylko i wyłącznie na podstawie przepisów prawa, a także orzecznictwa i doktryny. Dotychczas w polskim systemie ustawa z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym reguluje całą zaistniałą sytuację. Mój e-podpis jest skierowany dla każdego z Was. Zastąpienie dokumentacji papierową drogą elektroniczną, dzięki mnie – jest zupełnie zgodne z prawem.

Kilka elementów dotyczących prawa, z którym jestem związany i ja

W 2016 roku zostałem okrzyknięty najlepszym oprogramowaniem wspierającym zarządzanie dokumentacją, cieszy mnie to niezwykle ogromnie. Zrodziło się Tobie kiedykolwiek pytanie:„Dlaczego Kryptos jest doceniany zarówno przez samorządy, spółdzielnie, a także korporacje?”. Już odpowiadam. Jestem oprogramowaniem, które działa „w chmurze”. Posiadam certyfikację systemów bezpieczeństwa, a także mieszczę się w zgodności planów ciągłego działania. Istnieje możliwość poświadczenia odpowiednich certyfikatów, jak np.: ISO 27001. Już teraz mogę się pochwalić, iż w roku 2016 zostałem certyfikowany i sprawdzony przez szwajcarski audyt bezpieczeństwa informacji. Klient zajmuje się realizacją oraz monitoringiem badań klinicznych na terytorium Europy. Zaistniała sytuacja była możliwa tylko i wyłącznie, dlatego, że zwracam szczególną uwagę na dbałość o bezpieczeństwo, a także poufność.

Technologia, na której jestem oparty

Jestem oparty o najwyższej jakości kod źródłowy. Mogę się pochwalić, iż zabezpieczenia, które oferuje są bardziej zaawanasowane od wszystkich systemów bankowości elektronicznej dostępnej w Polsce. Każda nowa funkcja, dokument, szablon zostaje weryfikowany przez mój zarząd, abym funkcjonował jak najlepiej. Najważniejszym elementem, który doceniają moi klienci, jest sytuacja, w której nie stracisz swoje dane, jeżeli, nasza firma przestanie istnieć, zostanie sprzedana, bądź zamknięta.

Ja, jako program do zarządzania danymi czuje się zobowiązany za Twoje bezpieczeństwo. Jako ciekawostkę, która zakończy powyższy wpis dotyczący regulacji prawnych dodam, iż wszystkie czynności, które spotkałem na swojej drodze związane z naruszeniem dóbr osobistych doprowadziłem do zakończenia bez konieczności postępowania sądowego. Prawo mówi bardzo dokładnie. Administrator Danych Osobowych (ADO) zobowiązany jest do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie.