Poznaj, historię Kryptos
i zobacz, jak budujemy wspólny sukces!

Od zawsze interesujemy się bezpieczeństwem i optymalizacją procesów. Kryptos to połączenie doświadczeń wielu pokoleń w formie usługi dla Twojej organizacji. Jesteśmy firmą, której marzeniem jest ekspansja globalna.

Jesteśmy rodzinną firmą z aspiracjami do zbudowania globalnej usługi zwiększającej bezpieczeństwo.

Udało się Nam połączyć trzy żywioły. Ogień – czyli doświadczenia specjalistów IT, wodę – bezcenną wiedzą branży prawnej oraz wiatr – praktyka specjalistów ds. optymalizacji i użyteczności.

0
Filiżanek Kawy
0
Zebranych Szablonów

Umiejętności

Osoby w naszej branży nazywa się “Bezpiecznikami”. Dzielimy się najróżniejszymi doświadczeniami, ucząc się cały czas i identyfikując nowe ryzyka.

Bezpieczeństwo Informacji 94%
Optymalizacja procesów 85%
RODO / GDPR 70%

Czy ważniejszy jest “papier”?

Dekadę temu, rozpoczęłą się nasza historia. Może nie w garażu, ale na południu Polski – w biurze 14m2.

Od 1989 roku na swojej drodze napotykaliśmy problem, że wiele spraw powinna zostać uproszczona, by mieć czas na te priorytetowe. Dzięki rodzinie i spotkanym wspaniałym ludziom, powstała idea optymalizacji zarządzania bezpieczeństwem – Kryptos.

Strategia 2019

Naszym celem jest, żeby każda organizacja na świecie miała świadomość istnienia Kryptos72. W tym celu, w grudniu 2018 opublikowaliśmy wersję wielojęzyczną oraz uruchomiliśmy wsparcie w języku angielskim. Technicznie rozwój ukierunkowany jest na optymalizację i integrację.

Jak powstaje?

Wielu z nas ma świadomość, jak powstają samochody, lecz nie ma wiedzy, jak budowane jest oprogramowanie. Wbrew pozorom proces jest bardzo podobny. Zobacz, co jest tworzone automatycznie, a które elementy “rzeźbi” lokalny artysta. To w zespole tkwi cała siła naszej organizacji. Poznaj proces tworzenia…

Jadąc na prezentację Kryptos do jednego z Klientów, na autostradzie A4 wystrzeiła opona przy prędkości około 140km/h. Podziękowania dla projektantów opon Dunlop Run Flat za uratowanie zdrowia lub życia.
Ciekawostka

Zatrudnimy!

Jesteś pasjonatem PHP? Jeśli marzysz o udziale w budowaniu globalnej marki, dołącz do Nas!

Senior Front-end Developer
Senior Back-end Developer
Sales Expert (#SAAS)

Polska!

Obecnie wszystkie Nasze biura stacjonarne, znajdują się na terenie Polski. Staramy się z miesiąca na miesiąc zwiększać zasięg, poprzez współpracę z partnerami lokalnymi. Obecnie znajdziesz Nas w takich miastach jak: Warszawa, Nowy Sącz, Kraków, Poznań, Rzeszów oraz Zamość. Zapraszamy na spotkanie!

Filozofia Kryptos

Wierzymy, że dzięki wdrażaniu filozofii jakości Kryptos, pomożemy organizacjom na całym świecie. Tak, jak ochrona danych osobowych jest obecnie kwestią priorytetową, tak samo ważne jest zbieranie dowodów na realizację przeróżnych procedur i obowiązków. Przecież po to je wprowadzamy.

Telefon

+22 60 22 340

Nasz Email

info@kryptos72.com

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Formularz Zapisu

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl