Strategia

biznesmen

Strategia 2019

Podsumowanie półrocza

By mówić o przyszłości, podsumujmy obecne działania. Zakończyliśmy potężną modernizację i optymalizację systemu, która trwała w latach 2017-2019. Dzięki współpracy z IBM, w pierwszym kwartale 2019 roku, uruchomiliśmy najnowocześniejsze serwery typu BARE METAL, skolokowane we Frankfurcie. Najlepiej obrazują to liczby. Wyobraź sobie, że korzystamy obecnie z serwerów, których pojedynczy komputer posiada około 2000 GB RAM. Nad stabilnością całej architektury, czuwa zespół IBM Security. Ta rewolucyjna modernizacja, dała nam jeszcze więcej możliwości. Od teraz, każdy ko chce przetestować narzędzie Kryptos72, może to zrobić sam, rejestrując się i aktywując bezpłatną wersję TRIAL na 14 dni.

Przygotowań ciąg dalszy…

Wierzymy, że najnowsze materiały, prezentujące apikację, pomogą efektywnie wdrożyć narzędzie Kryptos72 w Twojej organizacji. Szczególnie zapraszamy na 14-minutowy film, prezentujący moc systemu.

Czy wiesz, że…Kryptos72 nigdy nie oddał koszulki lidera. Katalizaorem do rozbudowy naszego narzędzia, była chęć jeszcze skuteczniejszego ograniczenia odpowiedzialności naszych Klientów. Powiedz nam, czy dostrzegasz różnicę 🙂

#1

Dotrzemy z informacją o naszym rozbudowanym narzędziu do polskich organizacji, zarówno firm jak i jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki mocy obliczeniowej, którą teraz dysponujemy. Możmy zagwarantować pełną dostępność dla setek tysięcy organizacji.

#2

Nieustannie pracujemy nad integracjami naszego narzędzia z aplikacjami, których używają nasi klienci. Pragniemy jeszcze w roku 2019, udostępnić publiczne API,. Do tego momentu, wszelkie indywidualne integracje, realizowane są we współpracy z naszymi Partnerami Wdrożeniowymi.

#3

Uruchomiliśmy wsparcie techniczne, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Planujemy w 2019 roku, zwiększyć jego zasoby, by nadążyć za ekspansją.

#4

Nieustannie pracujemy nad wygodą i użytecznością naszej aplikacji. Jeszcze w tym roku, chcemy umożliwić zarządzanie bezpieczeństwem informacji, w organizacjach wielokulturowych. Dlatego już wkrótce, opublikujemy wersję w wielu językach, z dedykowanym tłumaczeniem oraz opcją edycji słownika.

#5

Przygotowujemy integrację skrzynki email inspektora ochrony danych osobowych, by informacje mogły płynnie i szybko przepływać do Kryptos72. Dzięki temu, do otwartych spraw i incydentów, będziesz mógł podpiąć dotyczącą ich korespondencję.

#6

Rozszerzamy dostępność naszych autorskich szablonów oraz zachęcamy naszych Partnerów Merytorycznych, do dzielenia się swoją praktyką i wzorami dokumentów, z naszymi Klientami. W tym celu poprzez aplikację Kryptos72, udostępniamy potężną bazę materiałów z dziedziny bezpieczeństwa informacji.

#7

Jak zawsze, mamy też przygotowaną niespodziankę. W IV kwartale roku 2019, opublikujemy na naszym Facebook więcej informacji.

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Formularz Zapisu

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną oraz Regulamin Newsletter

FreshMail.pl