Moje zastosowanie w szkołach i uczelniach

Na pewno już wiesz, że moje zastosowanie nie jest ograniczone tylko dla jednego typu jednostki. Szkoły i uczelnie bardzo często są obsługiwane, dzięki funkcjonalności innowacyjnego programu, który oferuje. Nie da się ukryć, że jednostka jako szkoła, bądź uczelnia jest narażona na masę niebezpieczeństw. Kwestia, iż w powyższych jednostkach masowo wykorzystuje się dane osobowe, jest nie do podważenia. Nie da się ukryć, że moja funkcjonalność gwarantuje szybkość, bezproblemowość, a także profesjonalizm. Istnieje masa przydanych elementów, które może wykorzystać dyrektor, sekretarz, bądź inna osoba uprawiona do danej funkcjonalności.

Dzieci, jako kluczowy aspekt ochrony danych

Ilość niebezpiecznych sytuacji związanych z ochroną dzieci, uczniów jest niewyobrażalnie duża. Nie trudno wyobrazić sobie sytuacje, w której syn/córka prawnika, bądź policjanta uczęszcza do szkoły, bądź uczelni. Pozornie normalna, pod żadnym kątem niebezpieczna sprawa. Niestety tak nie jest…Rodzina staje się potencjalnym celem na porwania, zastraszania, a nawet okup. Na nasze nieszczęście nie są to sprawy, które występują rzadko, bądź nielicznie. Wręcz przeciwnie. Optymalny poziom bezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych jest nieunikniony, sprawdź, na co możesz liczyć!

Zostań moim przyjacielem, a praca będzie sprawiać tylko przyjemność

Wraz ze mną masz spore możliwości jako osoba zarządzająca. Poprzez moduł zgłoszeń, a także zadań oraz szkoleń osiągniesz wiele. Przejdę do omówienia pierwszej z mojej funkcjonalności. „Zgłoszenia” służą do informowania o wszelakich nieprawidłowościach. W żadnym wypadku nie jesteśmy zobligowani do osobistego kontaktu z wybranymi osobami w jednostce. Wystarczy tylko odpowiedniego użytkownika „przypiąć do systemu”, czyli dać mu uprawniania do zarządzania owym modułem. Świetna forma powiadomienia administratorów o wszelkich zdarzeniach w systemie, a także jednostce, oczywiście nie chodzi tutaj o incydenty.

Do historii naszych zgłoszeń mają dostęp: my sami, a także osoby uprawnione. Następną funkcją są to „zadania”. Wraz o owym modułem istnieje nadanie wszystkim, bądź tylko wybranym osobą zadanie/a do wykonania. Może to być zapoznanie się z regulaminem nowego pomieszczenia, bądź szkoleniem, a także dokumentem oraz aktem prawnym. Trzecim, przykładowym modułem, który zwiększa produktywność są to „szkolenia”. Jak sama nazwa mówi, istnieje możliwość wysyłania nowego szkolenia dla pracowników w szkole, bądź uczelni. Może nim być: szkolenie z ochrony danych osobowych, szkolenie typowo dla osób pracujących z dziećmi, a także bezpośrednio sporządzone materiały dla nauczycieli.

Szkoły i uczelnie moim „oczkiem w głowie”

Tak, uwielbiam wspomagać wszystkie jednostki. Jednocześnie cieszę się, że ja, jako program mogę się przyczynić do ochrony naszych nieletnich, którzy w przyszłości „wzmocnią” pozycje Polski na rynku międzynarodowym. Nie da się ukryć, iż edukacja w ówczesnym świecie jest arcyważnie potrzebna. Staram się pomóc, aby w jednostkach edukacyjnych praca sprawiała przyjemność, a nie ciągłe obawy przed niebezpieczeństwem. Przyłącz się do poszerzania świadomości z wagi, które dotyczą ochrony danych osobowych wraz ze mną.