Wsparcie dla organizacji non-profit, dzięki mnie

Na wstępie chciałbym wytłumaczyć ideę „organizacji non-profit”. Mianem organizacji non-profit można określić działalność, która skupia się na wspieraniu dobra publicznego, bądź prywatnego, nie kierując się osiągnięciem zysku. Środki finansowe zostają przeznaczone tylko i wyłącznie na cele podstawowe, czyli niesienie dobra. Najczęściej są to stowarzyszenia. Wspieram organizacje non-profit! Wiem, jak dużo robią dla nas społeczne jednostki, chcąc się przyczynić, pomóc oferujemy dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych zupełnie za darmo! Wystarczy złożyć wniosek.

Kryptos24, a współpraca z organizacjami non-profit

Agencja Bezpieczeństwa Danych Osobowych dzięki swojemu autorskiemu Programowi do ochrony danych osobowych oferuje współpracę z jednostkami non-profit. Przesyłając swój plan działania – mogę Ci pomóc. Wymagania? Prowadzenie działalności, która ma na celu niesienie pomocy. Mój odpowiedni dział rozpatrzy Twój wniosek, kolejno zaproponuje swoją pomoc. Jestem skłonny zaproponować pomoc z zakresu ochrony danych osobowych, a także udostępnić aplikację do prowadzenia dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych.

Dbając o każdy pozytywny element naszego życia, razem możemy osiągnąć wszystko! Pomagam w zrealizowaniu pozytywnych celi organizacji non-profit. Ochrona danych osobowych to dla Nas „chleb powszedni”. Postanowiłem się nim dzielić z jednostkami, które niosą pomoc w życiu! Przekonaj mnie, o tym, że ochrona danych osobowych jest dla Ciebie czymś więcej, a jestem skłonny, zupełnie za darmo przygotować odpowiednią dokumentację, wraz z wnioskami dla Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Rozszerzmy swoją wiedzę!

Jesteś świadomy o rozwoju ochrony danych osobowych w Polsce. Chce, aby każdy budował sobie świadomość, czym tak na prawdę jest ochrona danych. Staram się poprzez publikację materiałów informacyjnych z zakresu ochrony danych zwiększyć naszą świadomość. Prócz oferowania profesjonalnego oprogramowania dla ABI staram się prezentować tematy nie tylko dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, bądź osób odpowiedzialnych za ochronę danych osobowych w jednostce, ale dla każdego Polaka.